Biz Kimiz

Kurumsal Katalog

BİZ KİMİZ?

Türkiye’nin
Online Eğitimde Lider
Kuruluşuyuz

Pandemi süreciyle birlikte, tahtada ve basılı yayınlarla yapılan klasik eğitim, uzaktan eğitime doğru mecburi bir evrilme yaşadı.

Ne var ki gerek ülkemizde, gerekse dünyada aniden denilebilecek bir hızda yaşanan bu evrilme, uygulayıcıların deneyim düzeylerindeki eksiklikler nedeniyle istenen başarıyı gösterememiştir. Derme-çatma yöntemlerle ve gelişim sürecini tamamlamamış kurum ve kişilerce yapılan uzaktan eğitim denemeleri, öğrencileri uzaktan eğitime yaklaştırmak yerine ondan uzaklaştırmış ve hedeflenenin aksi sonuçlar vermiştir.

Bizler, 10 yılı aşkın süredir geliştirmiş olduğumuz eğitim yazılım programları ve kazandığımız uzaktan eğitim tecrübemizle öğrenen ve öğretene beklenenden çok daha fazlasını sunmayı hedef edinmiş bir kurumuz. Yıllarımızı verdiğimiz uzaktan eğitim ve eğitim yazılımları alanında Türkiye’nin lideriyiz.

Yalnızca bir canlı ders platformu olmanın yanı sıra, öğrenci ve öğretmenlerimize;
* zengin bir konu anlatım videosu arşivi,
* yeni nesil ve çözümlü soruları barındıran soru bankası,
* düzenli deneme ve konu tarama testleri,
* eğitim koçluğu desteği,
* öğretmene soru gönderebilme özelliği,
* standart sınavlara ve yazılılara hazırlık dersleri,
* desteğe ihtiyaç duyulan konularda etütler,
* kişiye özel ödevlendirme ve başarı karnesi,
* güvenli sosyal medya,
* ve daha birçok özelliği
sunmanın verdiği haklı gururla uzaktan eğitimin öncü kuruluşuyuz.

Misyon, Vizyon ve Değerler

1

MİSYONUMUZ

Bütün dünyada hızla gelişen ve dijitalleşen süreç, hayatımızın büyük bir alanını kolaylaştırırken, eğitimin de dijital ortama evrileceği öngörüsü ile 2009 yılında geliştirmeye başladığımız uzaktan eğitim yazılım programlarımız, zaman-mekan sınırlaması olmadan her türlü eğitimin verilebileceği bir platforma dönüşmüştür. Tüm eğitim yazılım sektörünün lideri konumunda, model ve örnek olan kurumumuz, milli yazılım teknolojisi ile hazırlamış olduğu eğitim ve yazılım programlarını başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyanın hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadır.

2

VİZYONUMUZ

2009 yılından beri geliştirmekte olduğumuz milli teknoloji ile, tamamı kurumumuza ait olan, yenilikçi ve kullanıcı dostu uzaktan eğitim yazılım ve modüler sistemimiz, güçlü kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte eğitim alanındaki her ihtiyaca uygun çözümler üreterek, öğreten ve öğrenenin aynı platformda buluştuğu bir dünya markası yaratmaktır.

3

DEĞERLERİMİZ

 – Takım Çalışması
– Değişim ve Gelişim
– Adalet
– Disiplin
– Aidiyet
– İstikrar
– Empati
– Cesaret
– Etik Değerlere Bağlılık
– Tevazu
– Girişimcilik
– Bilimsellik
– Güvenilirlik
– Global Uyum
– Şeffaflık