7. Sınıf Düzey Belirleme Programı

7. Sınıflar için LGS Heyecanı Başlıyor!

İşini bilen öğrenciler 8. Sınıf başlamadan kolları sıvıyorlar.

LGS’ye hazırlık programına erken başlayan öğrenciler, akranlarından bir adım önde ilerliyorlar. Fazladan 1 netin bile çok şey ifade ettiği LGS sınavında daha iyiyi yapmak, zamanı doğru kullanmakla doğru orantılı.

Ücretsiz – Hemen Başvurun

Çocuğunuza Özel Çalışma Programı Hazırlıyoruz

Başarıya giden yol, doğru bir programdan geçer.

Öğrencinin güçlü olduğu alnaların psikolojik üstünlüğünü, eksik oldukları alanlarda doğru çalışmaya yönlendirmek, öğrencinin kısıtlı ve değerli olan zamanını efektif kullanması ve kendi limitlerini aşması anlamına gelecektir.

Ücretsiz – Hemen Başvurun

HER KAZANIMDA KAZANAN SİZ OLUN

Kazanım bazlı öğrenci karnesiyle çocuğunuz eksiklerini net olarak görsün ve zamanını doğru alanlara harcayarak en verimli şekilde çalışsın.

Eğitim koçu ve rehber desteğiyle doüru atımlar atarak öz güveni gelişsin ve sınav konusunda kendine inanan bir çocuğunuz olsun.

Hemen Başvurun

KİŞİYE ÖZEL TEST KİTABI

Çocuğunuzu bir yığın teorik bilgiyle boğmak yerine, ona yapması gereken çalışmaları içeren, yalnızca kendisine özel konuları barındıran basılı kaynaklar sağlıyoruz. Böylece öğrenci deyim yerindeyse kendi ihtiyaçlarına cevap veren ilaç olarak adlandırabileceğimiz kaynaklarla sınav hazırlığını rahatlıkla yapar.

Siz de çocuğunuzun doğru çalışmalar yaptığının bilinciyle rahat eder ve öğrencinize en doğru desteği sağlamış olursunuz.

Hemen Başvurun

Hayalinizdeki Lise Bir Tık Kadar Yakınınızda

Hemen aşağıdaki formu doldurun; eğitim uzmanlarımız sizinle iletişime geçip öğrencinizin profilini size çıkarsınlar.

Tamamen ücretsiz!